Stadstoernooi Jeu de Boules Zondag Horeca
   
 
Group A - Toernooi
Baan 01
12:30
't Neutje Team 3
1
12:50
De Cactus Team 4
7
 
Group B - Toernooi
Baan 02
12:30
't Neutje Team 4
7
12:50
De Cactus Team 5
5
 
Group C - Toernooi
Baan 03
12:30
't Neutje Team 5
6
12:50
De Cactus Team 6
6
 
Group D - Toernooi
Baan 04
12:30
't Neutje Team 6
13
12:50
De Cactus Team 7
2
 
Group E - Toernooi
Baan 05
12:30
BAM! Festival Team 1
1
12:50
De Nul Team 1
13
 
Group F - Toernooi
Baan 06
12:30
BAM! Festival Team 2
1
12:50
De Peppel Team 1
13
 
Group G - Toernooi
Baan 07
12:30
BAM! Festival Team 3
5
12:50
De Peppel Team 2
5
 
Group H - Toernooi
Baan 08
12:30
BAM! Festival Team 4
2
12:50
Het Uurwerk Team 1
6
 
Group I - Toernooi
Baan 09
12:30
Beekplein Team 1
2
12:50
Het Uurwerk Team 2
10
 
Group J - Toernooi
Baan 10
12:30
Beekplein Team 2
8
12:50
Het Uurwerk Team 3
6
 
Group K - Toernooi
Baan 11
12:30
Beekplein Team 3
5
12:50
Kleine Burgermeester 1
13
 
Group L - Toernooi
Baan 12
12:30
D'Artagnan Team 5
7
12:50
Kleine Burgermeester 2
5
 
Group A - Toernooi
Baan 13
12:30
Oald Hengel Team 04
13
12:50
t Neutje Team 1
3
 
Group B - Toernooi
Baan 14
12:30
Oald Hengel Team 05
3
12:50
t Neutje Team 2
13
 
Group C - Toernooi
Baan 15
12:30
Oald Hengel Team 06
13
12:50
Three Musketeers 1
5
 
Group D - Toernooi
Baan 16
12:30
Plan B Team 1
11
12:50
Three Musketeers 2
13
 
Group E - Toernooi
Baan 17
12:30
Plan B Team 2
6
12:50
Three Musketeers 3
13
 
Group F - Toernooi
Baan 18
12:30
Plan B Team 3
5
12:50
Three Musketeers 4
8
 
Group G - Toernooi
Baan 19
12:30
Plan B Team 4
5
12:50
Three Musketeers 5
13
 
Group H - Toernooi
Baan 20
12:30
Plan B Team 5
7
12:50
Three Musketeers 6
13
 
Group M - Toernooi
Baan 05
13:00
D'Artagnan Team 6
12
13:20
Kleine Burgermeester 3
6
 
Group N - Toernooi
Baan 06
13:00
De Cactus Team 1
12
13:20
Oald Hengel Team 01
2
 
Group O - Toernooi
Baan 07
13:00
De Cactus Team 2
7
13:20
Oald Hengel Team 02
13
 
Group P - Toernooi
Baan 08
13:00
De Cactus Team 3
0
13:20
Oald Hengel Team 03
7
 
Group I - Toernooi
Baan 01
13:00
Plan B Team 6
11
13:20
Three Musketeers 7
8
 
Group J - Toernooi
Baan 02
13:00
Roadhouse Team 1
7
13:20
Three Musketeers 8
3
 
Group K - Toernooi
Baan 03
13:00
Roadhouse Team 2
13
13:20
Three Musketeers 9
11
 
Group L - Toernooi
Baan 04
13:00
Roadhouse Team 3
12
13:20
De Tapperij Team 1
4
 
Group M - Toernooi
Baan 09
13:00
Roadhouse Team 4
11
13:20
De Tapperij Team 2
13
 
Group N - Toernooi
Baan 10
13:00
Roadhouse Team 5
10
13:20
De Tapperij Team 3
5
 
Group O - Toernooi
Baan 11
13:00
Stichting In Wording Team 1
13
13:20
De Tapperij Team 4
5
 
Group P - Toernooi
Baan 12
13:00
Stichting In Wording Team 2
7
13:20
De Tapperij Team 5
6
 
Group A - Toernooi
Baan 13
13:00
De Tapperij Team 6
5
13:20
't Neutje Team 3
4
 
Group B - Toernooi
Baan 14
13:00
De Tapperij Team 7
10
13:20
't Neutje Team 4
3
 
Group C - Toernooi
Baan 15
13:00
De Tapperij Team 8
5
13:20
't Neutje Team 5
13
 
Group D - Toernooi
Baan 16
13:00
De Tapperij Team 9
13
13:20
't Neutje Team 6
11
 
Group E - Toernooi
Baan 17
13:00
Beekplein Team 4
5
13:20
BAM! Festival Team 1
1
 
Group F - Toernooi
Baan 18
13:00
Stichting in Wording Team 3
7
13:20
BAM! Festival Team 2
4
 
Group G - Toernooi
Baan 19
13:00
De Pastorie Team 1
6
13:20
BAM! Festival Team 3
6
 
Group H - Toernooi
Baan 20
13:00
De Pastorie Team 2
4
13:20
BAM! Festival Team 4
13
 
Group I - Toernooi
Baan 01
13:30
De Pastorie Team 3
9
13:50
Beekplein Team 1
5
 
Group J - Toernooi
Baan 02
13:30
De Pastorie Team 4
6
13:50
Beekplein Team 2
10
 
Group K - Toernooi
Baan 03
13:30
De Pastorie Team 5
0
13:50
Beekplein Team 3
13
 
Group L - Toernooi
Baan 04
13:30
De Pastorie Team 6
6
13:50
D'Artagnan Team 5
12
 
Group A - Toernooi
Baan 05
13:30
De Cactus Team 4
13
13:50
Oald Hengel Team 04
9
 
Group B - Toernooi
Baan 06
13:30
De Cactus Team 5
12
13:50
Oald Hengel Team 05
5
 
Group C - Toernooi
Baan 07
13:30
De Cactus Team 6
8
13:50
Oald Hengel Team 06
2
 
Group D - Toernooi
Baan 08
13:30
De Cactus Team 7
6
13:50
Plan B Team 1
7
 
Group E - Toernooi
Baan 09
13:30
De Nul Team 1
13
13:50
Plan B Team 2
0
 
Group F - Toernooi
Baan 10
13:30
De Peppel Team 1
4
13:50
Plan B Team 3
9
 
Group G - Toernooi
Baan 11
13:30
De Peppel Team 2
9
13:50
Plan B Team 4
5
 
Group H - Toernooi
Baan 12
13:30
Het Uurwerk Team 1
8
13:50
Plan B Team 5
13
 
Group I - Toernooi
Baan 13
13:30
Het Uurwerk Team 2
7
13:50
Plan B Team 6
4
 
Group J - Toernooi
Baan 14
13:30
Het Uurwerk Team 3
7
13:50
Roadhouse Team 1
10
 
Group K - Toernooi
Baan 15
13:30
Kleine Burgermeester 1
13
13:50
Roadhouse Team 2
8
 
Group L - Toernooi
Baan 16
13:30
Kleine Burgermeester 2
2
13:50
Roadhouse Team 3
13
 
Group A - Toernooi
Baan 17
13:30
t Neutje Team 1
3
13:50
De Tapperij Team 6
11
 
Group B - Toernooi
Baan 18
13:30
t Neutje Team 2
11
13:50
De Tapperij Team 7
6
 
Group C - Toernooi
Baan 19
13:30
Three Musketeers 1
13
13:50
De Tapperij Team 8
5
 
Group D - Toernooi
Baan 20
13:30
Three Musketeers 2
7
13:50
De Tapperij Team 9
1
 
Group E - Toernooi
Baan 01
14:30
Three Musketeers 3
7
14:50
Beekplein Team 4
12
 
Group F - Toernooi
Baan 02
14:30
Three Musketeers 4
3
14:50
Stichting in Wording Team 3
9
 
Group G - Toernooi
Baan 03
14:30
Three Musketeers 5
13
14:50
De Pastorie Team 1
4
 
Group H - Toernooi
Baan 04
14:30
Three Musketeers 6
13
14:50
De Pastorie Team 2
8
 
Group I - Toernooi
Baan 05
14:30
Three Musketeers 7
6
14:50
De Pastorie Team 3
11
 
Group J - Toernooi
Baan 06
14:30
Three Musketeers 8
8
14:50
De Pastorie Team 4
7
 
Group K - Toernooi
Baan 07
14:30
Three Musketeers 9
13
14:50
De Pastorie Team 5
0
 
Group L - Toernooi
Baan 08
14:30
De Tapperij Team 1
5
14:50
De Pastorie Team 6
11
 
Group A - Toernooi
Baan 09
14:30
't Neutje Team 3
5
14:50
Oald Hengel Team 04
9
 
Group B - Toernooi
Baan 10
14:30
't Neutje Team 4
12
14:50
Oald Hengel Team 05
6
 
Group C - Toernooi
Baan 11
14:30
't Neutje Team 5
10
14:50
Oald Hengel Team 06
7
 
Group D - Toernooi
Baan 12
14:30
't Neutje Team 6
13
14:50
Plan B Team 1
7
 
Group E - Toernooi
Baan 13
14:30
BAM! Festival Team 1
9
14:50
Plan B Team 2
7
 
Group F - Toernooi
Baan 14
14:30
BAM! Festival Team 2
9
14:50
Plan B Team 3
4
 
Group G - Toernooi
Baan 15
14:30
BAM! Festival Team 3
1
14:50
Plan B Team 4
13
 
Group H - Toernooi
Baan 16
14:30
BAM! Festival Team 4
8
14:50
Plan B Team 5
13
 
Group I - Toernooi
Baan 17
14:30
Beekplein Team 1
7
14:50
Plan B Team 6
6
 
Group J - Toernooi
Baan 18
14:30
Beekplein Team 2
4
14:50
Roadhouse Team 1
10
 
Group K - Toernooi
Baan 19
14:30
Beekplein Team 3
13
14:50
Roadhouse Team 2
12
 
Group L - Toernooi
Baan 20
14:30
D'Artagnan Team 5
9
14:50
Roadhouse Team 3
4
 
Group M - Toernooi
Baan 01
15:00
Roadhouse Team 4
6
15:20
D'Artagnan Team 6
12
 
Group N - Toernooi
Baan 02
15:00
Roadhouse Team 5
13
15:20
De Cactus Team 1
9
 
Group O - Toernooi
Baan 03
15:00
Stichting In Wording Team 1
7
15:20
De Cactus Team 2
13
 
Group P - Toernooi
Baan 04
15:00
Stichting In Wording Team 2
4
15:20
De Cactus Team 3
6
 
Group M - Toernooi
Baan 05
15:00
De Tapperij Team 2
0
15:20
Kleine Burgermeester 3
13
 
Group N - Toernooi
Baan 06
15:00
De Tapperij Team 3
4
15:20
Oald Hengel Team 01
8
 
Group O - Toernooi
Baan 07
15:00
De Tapperij Team 4
5
15:20
Oald Hengel Team 02
13
 
Group P - Toernooi
Baan 08
15:00
De Tapperij Team 5
6
15:20
Oald Hengel Team 03
12
 
Group A - Toernooi
Baan 09
15:00
De Tapperij Team 6
10
15:20
De Cactus Team 4
2
 
Group B - Toernooi
Baan 10
15:00
De Tapperij Team 7
13
15:20
De Cactus Team 5
4
 
Group C - Toernooi
Baan 11
15:00
De Tapperij Team 8
5
15:20
De Cactus Team 6
13
 
Group D - Toernooi
Baan 12
15:00
De Tapperij Team 9
11
15:20
De Cactus Team 7
4
 
Group E - Toernooi
Baan 13
15:00
Beekplein Team 4
4
15:20
De Nul Team 1
4
 
Group F - Toernooi
Baan 14
15:00
Stichting in Wording Team 3
7
15:20
De Peppel Team 1
11
 
Group G - Toernooi
Baan 15
15:00
De Pastorie Team 1
6
15:20
De Peppel Team 2
5
 
Group H - Toernooi
Baan 16
15:00
De Pastorie Team 2
0
15:20
Het Uurwerk Team 1
13
 
Group I - Toernooi
Baan 17
15:00
De Pastorie Team 3
1
15:20
Het Uurwerk Team 2
13
 
Group J - Toernooi
Baan 18
15:00
De Pastorie Team 4
6
15:20
Het Uurwerk Team 3
3
 
Group K - Toernooi
Baan 19
15:00
De Pastorie Team 5
3
15:20
Kleine Burgermeester 1
9
 
Group L - Toernooi
Baan 20
15:00
De Pastorie Team 6
9
15:20
Kleine Burgermeester 2
8
 
Group M - Toernooi
Baan 13
15:30
D'Artagnan Team 6
13
15:50
De Tapperij Team 2
5
 
Group N - Toernooi
Baan 14
15:30
De Cactus Team 1
10
15:50
De Tapperij Team 3
5
 
Group O - Toernooi
Baan 15
15:30
De Cactus Team 2
13
15:50
De Tapperij Team 4
5
 
Group P - Toernooi
Baan 16
15:30
De Cactus Team 3
9
15:50
De Tapperij Team 5
13
 
Group M - Toernooi
Baan 17
15:30
Kleine Burgermeester 3
7
15:50
Roadhouse Team 4
9
 
Group N - Toernooi
Baan 18
15:30
Oald Hengel Team 01
9
15:50
Roadhouse Team 5
11
 
Group O - Toernooi
Baan 19
15:30
Oald Hengel Team 02
13
15:50
Stichting In Wording Team 1
7
 
Group P - Toernooi
Baan 20
15:30
Oald Hengel Team 03
5
15:50
Stichting In Wording Team 2
8
 
Group A - Toernooi
Baan 01
15:30
t Neutje Team 1
6
15:50
't Neutje Team 3
7
 
Group B - Toernooi
Baan 02
15:30
t Neutje Team 2
6
15:50
't Neutje Team 4
13
 
Group C - Toernooi
Baan 03
15:30
Three Musketeers 1
13
15:50
't Neutje Team 5
3
 
Group D - Toernooi
Baan 04
15:30
Three Musketeers 2
8
15:50
't Neutje Team 6
6
 
Group E - Toernooi
Baan 05
15:30
Three Musketeers 3
13
15:50
BAM! Festival Team 1
5
 
Group F - Toernooi
Baan 06
15:30
Three Musketeers 4
13
15:50
BAM! Festival Team 2
5
 
Group G - Toernooi
Baan 07
15:30
Three Musketeers 5
7
15:50
BAM! Festival Team 3
4
 
Group H - Toernooi
Baan 08
15:30
Three Musketeers 6
13
15:50
BAM! Festival Team 4
8
 
Group I - Toernooi
Baan 09
15:30
Three Musketeers 7
8
15:50
Beekplein Team 1
10
 
Group J - Toernooi
Baan 10
15:30
Three Musketeers 8
9
15:50
Beekplein Team 2
9
 
Group K - Toernooi
Baan 11
15:30
Three Musketeers 9
13
15:50
Beekplein Team 3
4
 
Group L - Toernooi
Baan 12
15:30
De Tapperij Team 1
2
15:50
D'Artagnan Team 5
13
 
Group A - Toernooi
Baan 01
16:15
Oald Hengel Team 04
7
16:35
De Tapperij Team 6
4
 
Group B - Toernooi
Baan 02
16:15
Oald Hengel Team 05
4
16:35
De Tapperij Team 7
11
 
Group C - Toernooi
Baan 03
16:15
Oald Hengel Team 06
13
16:35
De Tapperij Team 8
5
 
Group D - Toernooi
Baan 04
16:15
Plan B Team 1
0
16:35
De Tapperij Team 9
13
 
Group E - Toernooi
Baan 05
16:15
Plan B Team 2
6
16:35
Beekplein Team 4
9
 
Group F - Toernooi
Baan 06
16:15
Plan B Team 3
6
16:35
Stichting in Wording Team 3
13
 
Group G - Toernooi
Baan 07
16:15
Plan B Team 4
4
16:35
De Pastorie Team 1
8
 
Group H - Toernooi
Baan 08
16:15
Plan B Team 5
13
16:35
De Pastorie Team 2
4
 
Group I - Toernooi
Baan 09
16:15
Plan B Team 6
7
16:35
De Pastorie Team 3
13
 
Group J - Toernooi
Baan 10
16:15
Roadhouse Team 1
13
16:35
De Pastorie Team 4
2
 
Group K - Toernooi
Baan 11
16:15
Roadhouse Team 2
5
16:35
De Pastorie Team 5
4
 
Group L - Toernooi
Baan 12
16:15
Roadhouse Team 3
10
16:35
De Pastorie Team 6
13
 
Group A - Toernooi
Baan 13
16:15
De Cactus Team 4
10
16:35
t Neutje Team 1
4
 
Group B - Toernooi
Baan 14
16:15
De Cactus Team 5
2
16:35
t Neutje Team 2
12
 
Group C - Toernooi
Baan 15
16:15
De Cactus Team 6
4
16:35
Three Musketeers 1
8
 
Group D - Toernooi
Baan 16
16:15
De Cactus Team 7
4
16:35
Three Musketeers 2
9
 
Group E - Toernooi
Baan 17
16:15
De Nul Team 1
13
16:35
Three Musketeers 3
6