Champions Trophy U12 2022
18-06
Gruppe A
Vösendorf 5
09:00
ASV Vösendorf
3
09:17
KF Vllaznia Shkoda
0
18-06
Gruppe B
Vösendorf 6
09:00
FC Veldidena Innsbruck 1919
0
09:17
Post SV
0
18-06
Gruppe C
Traiskirchen B
09:00
ASK Trumau
0
09:17
Ares Cacak
1
18-06
Gruppe D
Traiskirchen A
09:00
SC Brunn am Gebirge
2
09:17
FCM Traiskirchen
0
18-06
Gruppe E
Bad Vöslau 1
09:00
ASK Bad Vöslau
0
09:17
SW Bregenz
2
18-06
Gruppe F
Bad Vöslau 2
09:00
SC Berndorf
1
09:17
USK Anif
2
18-06
Gruppe G
Bad Vöslau 3
09:00
FC Klosterneuburg
1
09:17
FC Young Boys Kärnten
1
18-06
Gruppe H
Bad Vöslau 4
09:00
SV Großkrut
2
09:17
Union Altenfelden
1
18-06
Gruppe A
Vösendorf 5
09:20
TWL Elektra
0
09:37
BAAP Evrogol
0
18-06
Gruppe B
Vösendorf 6
09:20
SV Leobendorf
1
09:37
Lokomotiva Brcko
1
18-06
Gruppe C
Traiskirchen B
09:20
FC Stadlau
1
09:37
HAŠK Zagreb
1
18-06
Gruppe D
Traiskirchen A
09:20
Team Wiener Linien Elektra
3
09:37
FK Lovcen Cetinje
0
18-06
Gruppe E
Bad Vöslau 1
09:20
SV Wienerberg
1
09:37
ACS Viitorul Arad
0
18-06
Gruppe F
Bad Vöslau 2
09:20
SV Spillern
3
09:37
NK Odzak
0
18-06
Gruppe G
Bad Vöslau 3
09:20
SV Donau
0
09:37
FK Loznica
0
18-06
Gruppe H
Bad Vöslau 4
09:20
EGER SE
0
09:37
FC Dacia Buiucani
1
18-06
Gruppe A
Vösendorf 5
09:40
SV Guntamatic Ried
0
09:57
FK Bezanija Belgrad
3
18-06
Gruppe B
Vösendorf 6
09:40
FC Wacker Innsbruck
1
09:57
FK Radnicki 1923 Kragujevac
0
18-06
Gruppe C
Traiskirchen B
09:40
FC Blau-Weiß Linz
0
09:57
SF Winner BAAP Cetinje
0
18-06
Gruppe D
Traiskirchen A
09:40
FC Flyeralarm Admira
1
09:57
SF Derby Sarajevo
0
18-06
Gruppe E
Bad Vöslau 1
09:40
FC Juniors OÖ
1
09:57
Mészöly Focisuli SE Budapest
3
18-06
Gruppe F
Bad Vöslau 2
09:40
SV Horn
0
09:57
Illés Akadémia Szombathely
1
18-06
Gruppe G
Bad Vöslau 3
09:40
SK Sturm Graz
4
09:57
ASI DSE Angyalföldi Sportiskola
0
18-06
Gruppe H
Bad Vöslau 4
09:40
SKN St. Pölten
0
09:57
Diósgyori VTK
0
18-06
Gruppe A
Vösendorf 5
10:00
FK Vojvodina Novi Sad
0
10:17
HNK Hajduk Split
0
18-06
Gruppe B
Vösendorf 6
10:00
HNK Rijeka
0
10:17
Crvena Zvezda
1
18-06
Gruppe C
Traiskirchen B
10:00
FK Radnik Bijeljina
0
10:17
MTK Budapest
2
18-06
Gruppe D
Traiskirchen A
10:00
US Triestina Calcio
0
10:17
SK Sigma Olomouc
1
18-06
Gruppe E
Bad Vöslau 1
10:00
CFR Cluj
3
10:17
Újpesti Torna Egylet
0
18-06
Gruppe F
Bad Vöslau 2
10:00
Donatello Calcio Udine
0
10:17
BV Borussia Dortmund
1
18-06
Gruppe G
Bad Vöslau 3
10:00
FC Petržalka
0
10:17
Juventus Turin
3
18-06
Gruppe H
Bad Vöslau 4
10:00
NK Istra 1961
1
10:17
FC Spartak Trnava
0
18-06
Gruppe A
Vösendorf 5
10:20
ASV Vösendorf
3
10:37
SV Guntamatic Ried
0
18-06
Gruppe B
Vösendorf 6
10:20
FC Veldidena Innsbruck 1919
0
10:37
FC Wacker Innsbruck
1
18-06
Gruppe C
Traiskirchen B
10:20
ASK Trumau
3
10:37
FC Blau-Weiß Linz
0
18-06
Gruppe D
Traiskirchen A
10:20
SC Brunn am Gebirge
0
10:37
FC Flyeralarm Admira
4
18-06
Gruppe E
Bad Vöslau 1
10:20
ASK Bad Vöslau
0
10:37
FC Juniors OÖ
3
18-06
Gruppe F
Bad Vöslau 2
10:20
SC Berndorf
1
10:37
SV Horn
0
18-06
Gruppe G
Bad Vöslau 3
10:20
FC Klosterneuburg
0
10:37
SK Sturm Graz
5
18-06
Gruppe H
Bad Vöslau 4
10:20
SV Großkrut
0
10:37
SKN St. Pölten
2
18-06
Gruppe A
Vösendorf 5
10:40
HNK Hajduk Split
2
10:57
FK Bezanija Belgrad
0
18-06
Gruppe B
Vösendorf 6
10:40
Crvena Zvezda
1
10:57
FK Radnicki 1923 Kragujevac
0
18-06
Gruppe C
Traiskirchen B
10:40
MTK Budapest
3
10:57
SF Winner BAAP Cetinje
0
18-06
Gruppe D
Traiskirchen A
10:40
SK Sigma Olomouc
2
10:57
SF Derby Sarajevo
0
18-06
Gruppe E
Bad Vöslau 1
10:40
Újpesti Torna Egylet
0
10:57
Mészöly Focisuli SE Budapest
3
18-06
Gruppe F
Bad Vöslau 2
10:40
BV Borussia Dortmund
0
10:57
Illés Akadémia Szombathely
1
18-06
Gruppe G
Bad Vöslau 3
10:40
Juventus Turin
4
10:57
ASI DSE Angyalföldi Sportiskola
0
18-06
Gruppe H
Bad Vöslau 4
10:40
FC Spartak Trnava
1
10:57
Diósgyori VTK
0
18-06
Gruppe A
Vösendorf 5
11:00
KF Vllaznia Shkoda
0
11:17
BAAP Evrogol
3
18-06
Gruppe B
Vösendorf 6
11:00
Post SV
2
11:17
Lokomotiva Brcko
0
18-06
Gruppe C
Traiskirchen B
11:00
Ares Cacak
0
11:17
HAŠK Zagreb
2
18-06
Gruppe D
Traiskirchen A
11:00
FCM Traiskirchen
3
11:17
FK Lovcen Cetinje
0
18-06
Gruppe E
Bad Vöslau 1
11:00
SW Bregenz
0
11:17
ACS Viitorul Arad
0
18-06
Gruppe F
Bad Vöslau 2
11:00
USK Anif
1
11:17
NK Odzak
0
18-06
Gruppe G
Bad Vöslau 3
11:00
FC Young Boys Kärnten
0
11:17
FK Loznica
0
18-06
Gruppe H
Bad Vöslau 4
11:00
Union Altenfelden
0
11:17
FC Dacia Buiucani
4
18-06
Gruppe A
Vösendorf 5
11:20
TWL Elektra
3
11:37
FK Vojvodina Novi Sad
0
18-06
Gruppe B
Vösendorf 6
11:20
SV Leobendorf
0
11:37
HNK Rijeka
0
18-06
Gruppe C
Traiskirchen B
11:20
FC Stadlau
0
11:37
FK Radnik Bijeljina
1
18-06
Gruppe D
Traiskirchen A
11:20
Team Wiener Linien Elektra
0
11:37
US Triestina Calcio
0
18-06
Gruppe E
Bad Vöslau 1
11:20
SV Wienerberg
0
11:37
CFR Cluj
2
18-06
Gruppe F
Bad Vöslau 2
11:20
SV Spillern
0
11:37
Donatello Calcio Udine
4
18-06
Gruppe G
Bad Vöslau 3
11:20
SV Donau
1
11:37
FC Petržalka
2
18-06
Gruppe H
Bad Vöslau 4
11:20
EGER SE
1
11:37
NK Istra 1961
1
18-06
Gruppe A
Vösendorf 5
11:40
BAAP Evrogol
0
11:57
HNK Hajduk Split
2
18-06
Gruppe B
Vösendorf 6
11:40
Lokomotiva Brcko
0
11:57
Crvena Zvezda
1
18-06
Gruppe C
Traiskirchen B
11:40
HAŠK Zagreb
1
11:57
MTK Budapest
0
18-06
Gruppe D
Traiskirchen A
11:40
FK Lovcen Cetinje
0
11:57
SK Sigma Olomouc
3
18-06
Gruppe E
Bad Vöslau 1
11:40
ACS Viitorul Arad
3
11:57
Újpesti Torna Egylet
0
18-06
Gruppe F
Bad Vöslau 2
11:40
NK Odzak
0
11:57
BV Borussia Dortmund
4
18-06
Gruppe G
Bad Vöslau 3
11:40
FK Loznica
0
11:57
Juventus Turin
0
18-06
Gruppe H
Bad Vöslau 4
11:40
FC Dacia Buiucani
2
11:57
FC Spartak Trnava
0
18-06
Gruppe A
Vösendorf 5
12:00
FK Bezanija Belgrad
0
12:17
FK Vojvodina Novi Sad
1
18-06
Gruppe B
Vösendorf 6
12:00
FK Radnicki 1923 Kragujevac
1
12:17
HNK Rijeka
0
18-06
Gruppe C
Traiskirchen B
12:00
SF Winner BAAP Cetinje
0
12:17
FK Radnik Bijeljina
3
18-06
Gruppe D
Traiskirchen A
12:00
SF Derby Sarajevo
0
12:17
US Triestina Calcio
1
18-06
Gruppe E
Bad Vöslau 1
12:00
Mészöly Focisuli SE Budapest
1
12:17
CFR Cluj
0
18-06
Gruppe F
Bad Vöslau 2
12:00
Illés Akadémia Szombathely
0
12:17
Donatello Calcio Udine
0
18-06
Gruppe G
Bad Vöslau 3
12:00
ASI DSE Angyalföldi Sportiskola
0
12:17
FC Petržalka
3
18-06
Gruppe H
Bad Vöslau 4
12:00
Diósgyori VTK
0
12:17
NK Istra 1961
2
18-06
Gruppe A
Vösendorf 5
12:20
TWL Elektra
0
12:37
ASV Vösendorf
1
18-06
Gruppe B
Vösendorf 6
12:20
SV Leobendorf
0
12:37
FC Veldidena Innsbruck 1919
1
18-06
Gruppe C
Traiskirchen B
12:20
FC Stadlau
1
12:37
ASK Trumau
1
18-06
Gruppe D
Traiskirchen A
12:20
Team Wiener Linien Elektra
1
12:37
SC Brunn am Gebirge
0
18-06
Gruppe E
Bad Vöslau 1
12:20
SV Wienerberg
3
12:37
ASK Bad Vöslau
0
18-06
Gruppe F
Bad Vöslau 2
12:20
SV Spillern
0
12:37
SC Berndorf
2
18-06
Gruppe G
Bad Vöslau 3
12:20
SV Donau
3
12:37
FC Klosterneuburg
1
18-06
Gruppe H
Bad Vöslau 4
12:20
EGER SE
0
12:37
SV Großkrut
1
18-06
Gruppe A
Vösendorf 5
12:40
SV Guntamatic Ried
0
12:57
KF Vllaznia Shkoda
0
18-06
Gruppe B
Vösendorf 6
12:40
FC Wacker Innsbruck
3
12:57
Post SV
0
18-06
Gruppe C
Traiskirchen B
12:40
FC Blau-Weiß Linz
0
12:57
Ares Cacak
3
18-06
Gruppe D
Traiskirchen A
12:40
FC Flyeralarm Admira
1
12:57
FCM Traiskirchen
1
18-06
Gruppe E
Bad Vöslau 1
12:40
FC Juniors OÖ
0
12:57
SW Bregenz
0
18-06
Gruppe F
Bad Vöslau 2
12:40
SV Horn
0
12:57
USK Anif
1
18-06
Gruppe G
Bad Vöslau 3
12:40
SK Sturm Graz
0
12:57
FC Young Boys Kärnten
0
18-06
Gruppe H
Bad Vöslau 4
12:40
SKN St. Pölten
0
12:57
Union Altenfelden
0
18-06
Gruppe A
Vösendorf 5
13:00
FK Vojvodina Novi Sad
0
13:17
BAAP Evrogol
0
18-06
Gruppe B
Vösendorf 6
13:00
HNK Rijeka
2
13:17
Lokomotiva Brcko
1
18-06
Gruppe C
Traiskirchen B
13:00
FK Radnik Bijeljina
1
13:17
HAŠK Zagreb
2
18-06
Gruppe D
Traiskirchen A
13:00
US Triestina Calcio
3
13:17
FK Lovcen Cetinje
0
18-06
Gruppe E
Bad Vöslau 1
13:00
CFR Cluj
0
13:17
ACS Viitorul Arad
2
18-06
Gruppe F
Bad Vöslau 2
13:00
Donatello Calcio Udine
0
13:17
NK Odzak
0
18-06
Gruppe G
Bad Vöslau 3
13:00
FC Petržalka
0
13:17
FK Loznica
2
18-06
Gruppe H
Bad Vöslau 4
13:00
NK Istra 1961
2
13:17
FC Dacia Buiucani
2
18-06
Gruppe A
Vösendorf 5
13:20
SV Guntamatic Ried
0
13:37
TWL Elektra
3
18-06
Gruppe B
Vösendorf 6
13:20
FC Wacker Innsbruck
1
13:37
SV Leobendorf
0
18-06
Gruppe C
Traiskirchen B
13:20
FC Blau-Weiß Linz
0
13:37
FC Stadlau
3
18-06
Gruppe D
Traiskirchen A
13:20
FC Flyeralarm Admira
4
13:37
Team Wiener Linien Elektra
0
18-06
Gruppe E
Bad Vöslau 1
13:20
FC Juniors OÖ
2
13:37
SV Wienerberg
0
18-06
Gruppe F
Bad Vöslau 2
13:20
SV Horn
0
13:37
SV Spillern
0
18-06
Gruppe G
Bad Vöslau 3
13:20
SK Sturm Graz
1
13:37
SV Donau
0
18-06
Gruppe H
Bad Vöslau 4
13:20
SKN St. Pölten
1
13:37
EGER SE
0
18-06
Gruppe A
Vösendorf 5
13:40
HNK Hajduk Split
3
13:57
KF Vllaznia Shkoda
0
18-06
Gruppe B
Vösendorf 6
13:40
Crvena Zvezda
5
13:57
Post SV
0
18-06
Gruppe C
Traiskirchen B
13:40
MTK Budapest
1
13:57
Ares Cacak
0
18-06
Gruppe D
Traiskirchen A
13:40
SK Sigma Olomouc
1
13:57
FCM Traiskirchen
0
18-06
Gruppe E
Bad Vöslau 1
13:40
Újpesti Torna Egylet
0
13:57
SW Bregenz
3
18-06
Gruppe F
Bad Vöslau 2
13:40
BV Borussia Dortmund
0
13:57
USK Anif
0
18-06
Gruppe G
Bad Vöslau 3
13:40
Juventus Turin
0
13:57
FC Young Boys Kärnten
0
18-06
Gruppe H
Bad Vöslau 4
13:40
FC Spartak Trnava
3
13:57
Union Altenfelden
0
18-06
Gruppe A
Vösendorf 5
14:00
ASV Vösendorf
0
14:17
FK Bezanija Belgrad
1
18-06
Gruppe B
Vösendorf 6
14:00
FC Veldidena Innsbruck 1919
0
14:17
FK Radnicki 1923 Kragujevac
1
18-06
Gruppe C
Traiskirchen B
14:00
ASK Trumau
3
14:17
SF Winner BAAP Cetinje
0
18-06
Gruppe D
Traiskirchen A
14:00
SC Brunn am Gebirge
1
14:17
SF Derby Sarajevo
1
18-06
Gruppe E
Bad Vöslau 1
14:00