Champions Trophy U8 2022
25-06
Gruppe A
Vösendorf 3
09:30
WAF Brigittenau
4
09:42
ASV Vösendorf
0
25-06
Gruppe B
Vösendorf 4
09:30
SV Wienerberg
1
09:42
VfB Mödling
1
25-06
Gruppe C
Trumau 1
09:30
FC Wien Stadlau
2
09:42
ASK Bad Vöslau
1
25-06
Gruppe D
Trumau 2
09:30
ASK Trumau
0
09:42
FC Blau-Weiß Linz
7
25-06
Gruppe E
Trumau 3
09:30
SR WGFM Donaufeld
0
09:42
FC Stadlau
2
25-06
Gruppe A
Vösendorf 3
09:45
FC Fortuna Salzburg
0
09:57
HNK Cibalia Vinkovci
1
25-06
Gruppe B
Vösendorf 4
09:45
FAC
5
09:57
SSC Fenix Nove Zamky
1
25-06
Gruppe C
Trumau 1
09:45
Mészöly Focisuli SE Budapest
7
09:57
TJ Jarovce
0
25-06
Gruppe D
Trumau 2
09:45
SFC Kalinkovo
1
09:57
FC Spartak Trnava B
5
25-06
Gruppe E
Trumau 3
09:45
TWL-Elektra
3
09:57
FKM Nové Zámky
1
25-06
Gruppe A
Vösendorf 3
10:00
OSK Chorvatsky Grob
0
10:12
FK Sokolac
3
25-06
Gruppe B
Vösendorf 4
10:00
FK Borac Banja Luka
1
10:12
LASK
3
25-06
Gruppe C
Trumau 1
10:00
FK Bistrica Novi Sad
3
10:12
DNS1
0
25-06
Gruppe D
Trumau 2
10:00
Diósgyori VTK
3
10:12
DNS2
0
25-06
Gruppe E
Trumau 3
10:00
FK Dubravka
1
10:12
FC Young Team Struga
0
25-06
Gruppe A
Vösendorf 3
10:15
TSV Hartberg
1
10:27
Juventus Turin
3
25-06
Gruppe B
Vösendorf 4
10:15
ŠK Slovan Bratislava
3
10:27
SK Sigma Olomouc
0
25-06
Gruppe C
Trumau 1
10:15
FK Austria Wien
3
10:27
FC Spartak Trnava
2
25-06
Gruppe D
Trumau 2
10:15
FC Flyeralarm Admira
0
10:27
FK Vojvodina Novi Sad
2
25-06
Gruppe E
Trumau 3
10:15
Kapfenberger SV
0
10:27
FK Partizan Belgrad
3
25-06
Gruppe A
Vösendorf 3
10:30
WAF Brigittenau
1
10:42
OSK Chorvatsky Grob
0
25-06
Gruppe B
Vösendorf 4
10:30
SV Wienerberg
0
10:42
FK Borac Banja Luka
3
25-06
Gruppe C
Trumau 1
10:30
FC Wien Stadlau
0
10:42
FK Bistrica Novi Sad
6
25-06
Gruppe D
Trumau 2
10:30
ASK Trumau
0
10:42
Diósgyori VTK
2
25-06
Gruppe E
Trumau 3
10:30
SR WGFM Donaufeld
0
10:42
FK Dubravka
2
25-06
Gruppe A
Vösendorf 3
10:45
Juventus Turin
5
10:57
FK Sokolac
1
25-06
Gruppe B
Vösendorf 4
10:45
SK Sigma Olomouc
0
10:57
LASK
3
25-06
Gruppe C
Trumau 1
10:45
FC Spartak Trnava
3
10:57
DNS1
0
25-06
Gruppe D
Trumau 2
10:45
FK Vojvodina Novi Sad
3
10:57
DNS2
0
25-06
Gruppe E
Trumau 3
10:45
FK Partizan Belgrad
2
10:57
FC Young Team Struga
0
25-06
Gruppe A
Vösendorf 3
11:00
ASV Vösendorf
0
11:12
HNK Cibalia Vinkovci
9
25-06
Gruppe B
Vösendorf 4
11:00
VfB Mödling
0
11:12
SSC Fenix Nove Zamky
3
25-06
Gruppe C
Trumau 1
11:00
ASK Bad Vöslau
0
11:12
TJ Jarovce
0
25-06
Gruppe D
Trumau 2
11:00
FC Blau-Weiß Linz
1
11:12
FC Spartak Trnava B
1
25-06
Gruppe E
Trumau 3
11:00
FC Stadlau
1
11:12
FKM Nové Zámky
1
25-06
Gruppe A
Vösendorf 3
11:15
FC Fortuna Salzburg
1
11:27
TSV Hartberg
2
25-06
Gruppe B
Vösendorf 4
11:15
FAC
1
11:27
ŠK Slovan Bratislava
3
25-06
Gruppe C
Trumau 1
11:15
Mészöly Focisuli SE Budapest
0
11:27
FK Austria Wien
1
25-06
Gruppe D
Trumau 2
11:15
SFC Kalinkovo
1
11:27
FC Flyeralarm Admira
5
25-06
Gruppe E
Trumau 3
11:15
TWL-Elektra
2
11:27
Kapfenberger SV
1
25-06
Gruppe A
Vösendorf 3
11:30
HNK Cibalia Vinkovci
1
11:42
Juventus Turin
2
25-06
Gruppe B
Vösendorf 4
11:30
SSC Fenix Nove Zamky
3
11:42
SK Sigma Olomouc
0
25-06
Gruppe C
Trumau 1
11:30
TJ Jarovce
1
11:42
FC Spartak Trnava
4
25-06
Gruppe D
Trumau 2
11:30
FC Spartak Trnava B
0
11:42
FK Vojvodina Novi Sad
2
25-06
Gruppe E
Trumau 3
11:30
FKM Nové Zámky
0
11:42
FK Partizan Belgrad
8
25-06
Gruppe A
Vösendorf 3
11:45
FK Sokolac
0
11:57
TSV Hartberg
4
25-06
Gruppe B
Vösendorf 4
11:45
LASK
1
11:57
ŠK Slovan Bratislava
2
25-06
Gruppe C
Trumau 1
11:45
DNS1
0
11:57
FK Austria Wien
3
25-06
Gruppe D
Trumau 2
11:45
DNS2
0
11:57
FC Flyeralarm Admira
3
25-06
Gruppe E
Trumau 3
11:45
FC Young Team Struga
0
11:57
Kapfenberger SV
4
25-06
Gruppe A
Vösendorf 3
12:00
FC Fortuna Salzburg
5
12:12
WAF Brigittenau
0
25-06
Gruppe B
Vösendorf 4
12:00
FAC
4
12:12
SV Wienerberg
0
25-06
Gruppe C
Trumau 1
12:00
Mészöly Focisuli SE Budapest
7
12:12
FC Wien Stadlau
0
25-06
Gruppe D
Trumau 2
12:00
SFC Kalinkovo
4
12:12
ASK Trumau
0
25-06
Gruppe E
Trumau 3
12:00
TWL-Elektra
4
12:12
SR WGFM Donaufeld
0
25-06
Gruppe A
Vösendorf 3
12:15
OSK Chorvatsky Grob
1
12:27
ASV Vösendorf
0
25-06
Gruppe B
Vösendorf 4
12:15
FK Borac Banja Luka
9
12:27
VfB Mödling
0
25-06
Gruppe C
Trumau 1
12:15
FK Bistrica Novi Sad
8
12:27
ASK Bad Vöslau
0
25-06
Gruppe D
Trumau 2
12:15
Diósgyori VTK
1
12:27
FC Blau-Weiß Linz
2
25-06
Gruppe E
Trumau 3
12:15
FK Dubravka
0
12:27
FC Stadlau
1
25-06
Gruppe A
Vösendorf 3
12:30
TSV Hartberg
1
12:42
HNK Cibalia Vinkovci
0
25-06
Gruppe B
Vösendorf 4
12:30
ŠK Slovan Bratislava
2
12:42
SSC Fenix Nove Zamky
0
25-06
Gruppe C
Trumau 1
12:30
FK Austria Wien
10
12:42
TJ Jarovce
0
25-06
Gruppe D
Trumau 2
12:30
FC Flyeralarm Admira
1
12:42
FC Spartak Trnava B
0
25-06
Gruppe E
Trumau 3
12:30
Kapfenberger SV
5
12:42
FKM Nové Zámky
0
25-06
Gruppe A
Vösendorf 3
12:45
OSK Chorvatsky Grob
0
12:57
FC Fortuna Salzburg
3
25-06
Gruppe B
Vösendorf 4
12:45
FK Borac Banja Luka
1
12:57
FAC
1
25-06
Gruppe C
Trumau 1
12:45
FK Bistrica Novi Sad
0
12:57
Mészöly Focisuli SE Budapest
3
25-06
Gruppe D
Trumau 2
12:45
Diósgyori VTK
3
12:57
SFC Kalinkovo
0
25-06
Gruppe E
Trumau 3
12:45
FK Dubravka
2
12:57
TWL-Elektra
3
25-06
Gruppe A
Vösendorf 3
13:00
Juventus Turin
4
13:12
ASV Vösendorf
0
25-06
Gruppe B
Vösendorf 4
13:00
SK Sigma Olomouc
0
13:12
VfB Mödling
3
25-06
Gruppe C
Trumau 1
13:00
FC Spartak Trnava
6
13:12
ASK Bad Vöslau
2
25-06
Gruppe D
Trumau 2
13:00
FK Vojvodina Novi Sad
6
13:12
FC Blau-Weiß Linz
1
25-06
Gruppe E
Trumau 3
13:00
FK Partizan Belgrad
5
13:12
FC Stadlau
0
25-06
Gruppe A
Vösendorf 3
13:15
WAF Brigittenau
0
13:27
FK Sokolac
5
25-06
Gruppe B
Vösendorf 4
13:15
SV Wienerberg
0
13:27
LASK
3
25-06
Gruppe C
Trumau 1
13:15
FC Wien Stadlau
3
13:27
DNS1
0
25-06
Gruppe D
Trumau 2
13:15
ASK Trumau
3
13:27
DNS2
0
25-06
Gruppe E
Trumau 3
13:15
SR WGFM Donaufeld
1
13:27
FC Young Team Struga
3
25-06
Gruppe A
Vösendorf 3
13:30
OSK Chorvatsky Grob
0
13:42
Juventus Turin
5
25-06
Gruppe B
Vösendorf 4
13:30
FK Borac Banja Luka
3
13:42
SK Sigma Olomouc
0
25-06
Gruppe C
Trumau 1
13:30
FK Bistrica Novi Sad
2
13:42
FC Spartak Trnava
1
25-06
Gruppe D
Trumau 2
13:30
Diósgyori VTK
0
13:42
FK Vojvodina Novi Sad
7
25-06
Gruppe E
Trumau 3
13:30
FK Dubravka
0
13:42
FK Partizan Belgrad
7
25-06
Gruppe A
Vösendorf 3
13:45
ASV Vösendorf
0
13:57
TSV Hartberg
5
25-06
Gruppe B
Vösendorf 4
13:45
VfB Mödling
0
13:57
ŠK Slovan Bratislava
3
25-06
Gruppe C
Trumau 1
13:45
ASK Bad Vöslau
0
13:57
FK Austria Wien
6
25-06
Gruppe D
Trumau 2
13:45
FC Blau-Weiß Linz
0
13:57
FC Flyeralarm Admira
6
25-06
Gruppe E
Trumau 3
13:45
FC Stadlau
1
13:57
Kapfenberger SV
2
25-06
Gruppe A
Vösendorf 3
14:00
FK Sokolac
2
14:12
FC Fortuna Salzburg
2
25-06
Gruppe B
Vösendorf 4
14:00
LASK
1
14:12
FAC
1
25-06
Gruppe C
Trumau 1
14:00
DNS1
0
14:12
Mészöly Focisuli SE Budapest
3
25-06
Gruppe D
Trumau 2
14:00
DNS2
0
14:12
SFC Kalinkovo
3
25-06
Gruppe E
Trumau 3
14:00
FC Young Team Struga
0
14:12
TWL-Elektra
3
25-06
Gruppe A
Vösendorf 3
14:15
HNK Cibalia Vinkovci
4
14:27
WAF Brigittenau
0
25-06
Gruppe B
Vösendorf 4
14:15
SSC Fenix Nove Zamky
1
14:27
SV Wienerberg
2
25-06
Gruppe C
Trumau 1
14:15
TJ Jarovce
1
14:27
FC Wien Stadlau
3
25-06
Gruppe D
Trumau 2
14:15
FC Spartak Trnava B
2
14:27
ASK Trumau
0
25-06
Gruppe E
Trumau 3
14:15
FKM Nové Zámky
2
14:27
SR WGFM Donaufeld
0
25-06
Gruppe A
Vösendorf 3
14:30
ASV Vösendorf
0
14:42
FC Fortuna Salzburg
5
25-06
Gruppe B
Vösendorf 4
14:30
VfB Mödling
0
14:42
FAC
5
25-06
Gruppe C
Trumau 1
14:30
ASK Bad Vöslau
0
14:42
Mészöly Focisuli SE Budapest
9
25-06
Gruppe D
Trumau 2
14:30
FC Blau-Weiß Linz
3
14:42
SFC Kalinkovo
2
25-06
Gruppe E
Trumau 3
14:30
FC Stadlau
0
14:42
TWL-Elektra
3
25-06
Gruppe A
Vösendorf 3
14:45
Juventus Turin
9
14:57
WAF Brigittenau
0
25-06
Gruppe B
Vösendorf 4
14:45
SK Sigma Olomouc
0
14:57
SV Wienerberg
3
25-06
Gruppe C
Trumau 1
14:45
FC Spartak Trnava
4
14:57
FC Wien Stadlau
0
25-06
Gruppe D
Trumau 2
14:45
FK Vojvodina Novi Sad
8
14:57
ASK Trumau
0
25-06
Gruppe E
Trumau 3
14:45
FK Partizan Belgrad
9
14:57
SR WGFM Donaufeld
0
25-06
Gruppe A
Vösendorf 3
15:00
TSV Hartberg
3
15:12
OSK Chorvatsky Grob
0
25-06
Gruppe B
Vösendorf 4
15:00
ŠK Slovan Bratislava
1
15:12
FK Borac Banja Luka
3
25-06
Gruppe C
Trumau 1
15:00
FK Austria Wien
2
15:12
FK Bistrica Novi Sad
0
25-06
Gruppe D
Trumau 2
15:00
FC Flyeralarm Admira
3
15:12
Diósgyori VTK
1
25-06
Gruppe E
Trumau 3
15:00
Kapfenberger SV
5
15:12
FK Dubravka
2
25-06
Gruppe A
Vösendorf 3
15:15
FK Sokolac
1
15:27
HNK Cibalia Vinkovci
1
25-06
Gruppe B
Vösendorf 4
15:15
LASK
8
15:27
SSC Fenix Nove Zamky
1
25-06
Gruppe C
Trumau 1
15:15
DNS1
0
15:27
TJ Jarovce
3
25-06
Gruppe D
Trumau 2
15:15
DNS2
0
15:27
FC Spartak Trnava B
3
25-06
Gruppe E
Trumau 3
15:15
FC Young Team Struga
0
15:27
FKM Nové Zámky
1
25-06
Gruppe A
Vösendorf 3
15:30
WAF Brigittenau
0
15:42
TSV Hartberg
3
25-06
Gruppe B
Vösendorf 4
15:30
SV Wienerberg
0
15:42
ŠK Slovan Bratislava
3
25-06
Gruppe C
Trumau 1
15:30
FC Wien Stadlau
0
15:42
FK Austria Wien
4
25-06
Gruppe D
Trumau 2
15:30
ASK Trumau
0
15:42
FC Flyeralarm Admira
3
25-06
Gruppe E
Trumau 3
15:30
SR WGFM Donaufeld
0
15:42
Kapfenberger SV
7
25-06
Gruppe A
Vösendorf 3
15:45
FK Sokolac
3
15:57
ASV Vösendorf
1
25-06
Gruppe B
Vösendorf 4
15:45
LASK
13
15:57
VfB Mödling
0
25-06
Gruppe C
Trumau 1
15:45
DNS1
0
15:57
ASK Bad Vöslau
3
25-06
Gruppe D
Trumau 2
15:45
DNS2
0
15:57
FC Blau-Weiß Linz
3
25-06
Gruppe E
Trumau 3
15:45
FC Young Team Struga
0
15:57
FC Stadlau
2
25-06
Gruppe A
Vösendorf 3
16:00
HNK Cibalia Vinkovci
5
16:12
OSK Chorvatsky Grob
0
25-06
Gruppe B
Vösendorf 4
16:00
SSC Fenix Nove Zamky
2
16:12
FK Borac Banja Luka
2
25-06
Gruppe C
Trumau 1
16:00
TJ Jarovce
0
16:12
FK Bistrica Novi Sad
6
25-06
Gruppe D
Trumau 2
16:00
FC Spartak Trnava B
0
16:12
Diósgyori VTK
0
25-06
Gruppe E
Trumau 3
16:00
FKM Nové Zámky
0
16:12
FK Dubravka
0
25-06
Gruppe A
Vösendorf 3
16:15
Juventus Turin
2
16:27
FC Fortuna Salzburg
0
25-06
Gruppe B
Vösendorf 4
16:15
SK Sigma Olomouc
0
16:27
FAC
3
25-06
Gruppe C
Trumau 1
16:15
FC Spartak Trnava
0
16:27
Mészöly Focisuli SE Budapest
1
25-06
Gruppe D
Trumau 2
16:15
FK Vojvodina Novi Sad
3
16:27
SFC Kalinkovo
0
25-06
Gruppe E
Trumau 3
16:15
FK Partizan Belgrad
2
16:27
TWL-Elektra
0
26-06
Viertelfinale 33-40 (1)
Trumau 1
10:00
SK Sigma Olomouc
0
10:12
ASK Trumau
3
26-06
Viertelfinale 33-40 (2)
Trumau 2
10:00
DNS1
0
10:12
OSK Chorvatsky Grob
3
26-06
Viertelfinale 33-40 (3)
Trumau 3
10:00
DNS2
0
10:12
SR WGFM Donaufeld
3
26-06
Achtelfinale 1-16 (1)
Vösendorf 3
10:00
FK Bistrica Novi Sad
1