Champions Trophy U10 - 2021
       
18-06
Group A
Vösendorf 2
18:30
ASV Vösendorf
18:45
Team 2
19-06
Group E
Wienerwald 1
09:00
Team 33
09:15
Team 34
19-06
Group I
Vösendorf 1
09:00
Team 65
09:15
Team 66
19-06
Group M
Traiskirchen 1
09:00
Team 97
09:15
Team 98
19-06
Group A
Gumpoldskirchen 1
09:00
Team 3
09:15
Team 4
19-06
Group E
Wienerwald 2
09:00
Team 35
09:15
Team 36
19-06
Group I
Vösendorf 2
09:00
Team 67
09:15
Team 68
19-06
Group M
Traiskirchen 2
09:00
Team 99
09:15
Team 100
19-06
Group A
Gumpoldskirchen 2
09:00
Team 5
09:15
Team 6
19-06
Group E
Wienerwald 3
09:00
Team 37
09:15
Team 38
19-06
Group I
Vösendorf 3
09:00
Team 69
09:15
Team 70
19-06
Group M
Traiskirchen 3
09:00
Team 101
09:15
Team 102
19-06
Group A
Gumpoldskirchen 3
09:00
Team 7
09:15
Team 8
19-06
Group E
Wienerwald 4
09:00
Team 39
09:15
Team 40
19-06
Group I
Vösendorf 4
09:00
Team 71
09:15
Team 72
19-06
Group M
Traiskirchen 4
09:00
Team 103
09:15
Team 104
19-06
Group B
Gumpoldskirchen 1
09:20
Team 9
09:35
Team 10
19-06
Group F
Wienerwald 1
09:20
Team 41
09:35
Team 42
19-06
Group J
Vösendorf 3
09:20
Team 73
09:35
Team 74
19-06
Group N
Traiskirchen 4
09:20
Team 105
09:35
Team 106
19-06
Group B
Gumpoldskirchen 3
09:20
Team 11
09:35
Team 12
19-06
Group F
Wienerwald 2
09:20
Team 43
09:35
Team 44
19-06
Group J
Vösendorf 2
09:20
Team 75
09:35
Team 76
19-06
Group N
Traiskirchen 2
09:20
Team 107
09:35
Team 108
19-06
Group B
Gumpoldskirchen 4
09:20
Team 13
09:35
Team 14
19-06
Group F
Wienerwald 3
09:20
Team 45
09:35
Team 46
19-06
Group J
Vösendorf 1
09:20
Team 77
09:35
Team 78
19-06
Group N
Traiskirchen 1
09:20
Team 109
09:35
Team 110
19-06
Group B
Gumpoldskirchen 2
09:20
Team 15
09:35
Team 16
19-06
Group F
Wienerwald 4
09:20
Team 47
09:35
Team 48
19-06
Group J
Vösendorf 4
09:20
Team 79
09:35
Team 80
19-06
Group N
Traiskirchen 3
09:20
Team 111
09:35
Team 112
19-06
Group C
Gumpoldskirchen 2
09:40
Team 17
09:55
Team 18
19-06
Group G
Wienerwald 4
09:40
Team 49
09:55
Team 50
19-06
Group K
Vösendorf 1
09:40
Team 81
09:55
Team 82
19-06
Group O
Traiskirchen 4
09:40
Team 113
09:55
Team 114
19-06
Group C
Gumpoldskirchen 1
09:40
Team 19
09:55
Team 20
19-06
Group G
Wienerwald 1
09:40
Team 51
09:55
Team 52
19-06
Group K
Vösendorf 2
09:40
Team 83
09:55
Team 84
19-06
Group O
Traiskirchen 2
09:40
Team 115
09:55
Team 116
19-06
Group C
Gumpoldskirchen 3
09:40
Team 21
09:55
Team 22
19-06
Group G
Wienerwald 3
09:40
Team 53
09:55
Team 54
19-06
Group K
Vösendorf 3
09:40
Team 85
09:55
Team 86
19-06
Group O
Traiskirchen 3
09:40
Team 117
09:55
Team 118
19-06
Group C
Gumpoldskirchen 4
09:40
Team 23
09:55
Team 24
19-06
Group G
Wienerwald 2
09:40
Team 55
09:55
Team 56
19-06
Group K
Vösendorf 4
09:40
Team 87
09:55
Team 88
19-06
Group O
Traiskirchen 1
09:40
Team 119
09:55
Team 120
19-06
Group D
Gumpoldskirchen 3
10:00
Team 25
10:15
Team 26
19-06
Group H
Wienerwald 3
10:00
Team 57
10:15
Team 58
19-06
Group L
Vösendorf 3
10:00
Team 89
10:15
Team 90
19-06
Group P
Traiskirchen 1
10:00
Team 121
10:15
Team 122
19-06
Group D
Gumpoldskirchen 1
10:00
Team 27
10:15
Team 28
19-06
Group H
Wienerwald 1
10:00
Team 59
10:15
Team 60
19-06
Group L
Vösendorf 1
10:00
Team 91
10:15
Team 92
19-06
Group P
Traiskirchen 2
10:00
Team 123
10:15
Team 124
19-06
Group D
Gumpoldskirchen 2
10:00
Team 29
10:15
Team 30
19-06
Group H
Wienerwald 2
10:00
Team 61
10:15
Team 62
19-06
Group L
Vösendorf 2
10:00
Team 93
10:15
Team 94
19-06
Group P
Traiskirchen 3
10:00
Team 125
10:15
Team 126
19-06
Group D
Gumpoldskirchen 4
10:00
Team 31
10:15
Team 32
19-06
Group H
Wienerwald 4
10:00
Team 63
10:15
Team 64
19-06
Group L
Vösendorf 4
10:00
Team 95
10:15
Team 96
19-06
Group P
Traiskirchen 4
10:00
Team 127
10:15
Team 128
19-06
Group A
Gumpoldskirchen 1
10:20
ASV Vösendorf
10:35
Team 5
19-06
Group E
Wienerwald 1
10:20
Team 33
10:35
Team 37
19-06
Group I
Vösendorf 1
10:20
Team 65
10:35
Team 69
19-06
Group M
Traiskirchen 1
10:20
Team 97
10:35
Team 101
19-06
Group A
Gumpoldskirchen 2
10:20
Team 8
10:35
Team 6
19-06
Group E
Wienerwald 2
10:20
Team 40
10:35
Team 38
19-06
Group I
Vösendorf 2
10:20
Team 72
10:35
Team 70
19-06
Group M
Traiskirchen 2
10:20
Team 104
10:35
Team 102
19-06
Group A
Gumpoldskirchen 3
10:20
Team 2
10:35
Team 4
19-06
Group E
Wienerwald 3
10:20
Team 34
10:35
Team 36
19-06
Group I
Vösendorf 3
10:20
Team 66
10:35
Team 68
19-06
Group M
Traiskirchen 3
10:20
Team 98
10:35
Team 100
19-06
Group A
Gumpoldskirchen 4
10:20
Team 3
10:35
Team 7
19-06
Group E
Wienerwald 4
10:20
Team 35
10:35
Team 39
19-06
Group I
Vösendorf 4
10:20
Team 67
10:35
Team 71
19-06
Group M
Traiskirchen 4
10:20
Team 99
10:35
Team 103
19-06
Group B
Gumpoldskirchen 1
10:40
Team 9
10:55
Team 13
19-06
Group F
Wienerwald 3
10:40
Team 41
10:55
Team 45
19-06
Group J
Vösendorf 4
10:40
Team 73
10:55
Team 77
19-06
Group N
Traiskirchen 4
10:40
Team 105
10:55
Team 109
19-06
Group B
Gumpoldskirchen 2
10:40
Team 16
10:55
Team 14
19-06
Group F
Wienerwald 2
10:40
Team 48
10:55
Team 46
19-06
Group J
Vösendorf 2
10:40
Team 80
10:55
Team 78
19-06
Group N
Traiskirchen 2
10:40
Team 112
10:55
Team 110
19-06
Group B
Gumpoldskirchen 3
10:40
Team 10
10:55
Team 12
19-06
Group F
Wienerwald 1
10:40
Team 42
10:55
Team 44
19-06
Group J
Vösendorf 1
10:40
Team 74
10:55
Team 76
19-06
Group N
Traiskirchen 1
10:40
Team 106
10:55
Team 108
19-06
Group B
Gumpoldskirchen 4
10:40
Team 11
10:55
Team 15
19-06
Group F
Wienerwald 4
10:40
Team 43
10:55
Team 47
19-06
Group J
Vösendorf 3
10:40
Team 75
10:55
Team 79
19-06
Group N
Traiskirchen 3
10:40
Team 107
10:55
Team 111
19-06
Group C
Gumpoldskirchen 1
11:00
Team 17
11:15
Team 21
19-06
Group G
Wienerwald 4
11:00
Team 49
11:15
Team 53
19-06
Group K
Vösendorf 4
11:00
Team 81
11:15
Team 85
19-06
Group O
Traiskirchen 1
11:00
Team 113
11:15
Team 117
19-06
Group C
Gumpoldskirchen 2
11:00
Team 24
11:15
Team 22
19-06
Group G
Wienerwald 1
11:00
Team 56
11:15
Team 54
19-06
Group K
Vösendorf 2
11:00
Team 88
11:15
Team 86
19-06
Group O
Traiskirchen 4
11:00
Team 120
11:15
Team 118
19-06
Group C
Gumpoldskirchen 3
11:00
Team 18
11:15
Team 20
19-06
Group G
Wienerwald 3
11:00
Team 50
11:15
Team 52
19-06
Group K
Vösendorf 3
11:00
Team 82
11:15
Team 84
19-06
Group O
Traiskirchen 3
11:00
Team 114
11:15
Team 116