Champions Trophy U09 - 2021
       
18-06
Gruppe A
Vösendorf 1
18:30
ASV Vösendorf
18:43
Team 2
19-06
Gruppe E
Breitenfurt 1
09:00
Team 33
09:13
Team 34
19-06
Gruppe I
Perchtoldsdorf 1
09:00
Team 65
09:13
Team 66
19-06
Gruppe M
Laxenburg 1
09:00
Team 97
09:13
Team 98
19-06
Gruppe A
Wiener Neudorf 2
09:00
Team 3
09:13
Team 4
19-06
Gruppe E
Breitenfurt 2
09:00
Team 35
09:13
Team 36
19-06
Gruppe I
Perchtoldsdorf 2
09:00
Team 67
09:13
Team 68
19-06
Gruppe M
Laxenburg 2
09:00
Team 99
09:13
Team 100
19-06
Gruppe A
Wiener Neudorf 3
09:00
Team 5
09:13
Team 6
19-06
Gruppe E
Breitenfurt 3
09:00
Team 37
09:13
Team 38
19-06
Gruppe I
Perchtoldsdorf 3
09:00
Team 69
09:13
Team 70
19-06
Gruppe M
Laxenburg 3
09:00
Team 101
09:13
Team 102
19-06
Gruppe A
Wiener Neudorf 4
09:00
Team 7
09:13
Team 8
19-06
Gruppe E
Breitenfurt 4
09:00
Team 39
09:13
Team 40
19-06
Gruppe I
Perchtoldsdorf 4
09:00
Team 71
09:13
Team 72
19-06
Gruppe M
Laxenburg 4
09:00
Team 103
09:13
Team 104
19-06
Gruppe B
Wiener Neudorf 1
09:20
Team 9
09:33
Team 10
19-06
Gruppe F
Breitenfurt 1
09:20
Team 41
09:33
Team 42
19-06
Gruppe J
Perchtoldsdorf 1
09:20
Team 73
09:33
Team 74
19-06
Gruppe N
Laxenburg 1
09:20
Team 105
09:33
Team 106
19-06
Gruppe B
Wiener Neudorf 2
09:20
Team 11
09:33
Team 12
19-06
Gruppe F
Breitenfurt 2
09:20
Team 43
09:33
Team 44
19-06
Gruppe J
Perchtoldsdorf 2
09:20
Team 75
09:33
Team 76
19-06
Gruppe N
Laxenburg 2
09:20
Team 107
09:33
Team 108
19-06
Gruppe B
Wiener Neudorf 3
09:20
Team 13
09:33
Team 14
19-06
Gruppe F
Breitenfurt 3
09:20
Team 45
09:33
Team 46
19-06
Gruppe J
Perchtoldsdorf 3
09:20
Team 77
09:33
Team 78
19-06
Gruppe N
Laxenburg 3
09:20
Team 109
09:33
Team 110
19-06
Gruppe B
Wiener Neudorf 4
09:20
Team 15
09:33
Team 16
19-06
Gruppe F
Breitenfurt 4
09:20
Team 47
09:33
Team 48
19-06
Gruppe J
Perchtoldsdorf 4
09:20
Team 79
09:33
Team 80
19-06
Gruppe N
Laxenburg 4
09:20
Team 111
09:33
Team 112
19-06
Gruppe C
Wiener Neudorf 1
09:40
Team 17
09:53
Team 18
19-06
Gruppe G
Breitenfurt 1
09:40
Team 49
09:53
Team 50
19-06
Gruppe K
Perchtoldsdorf 1
09:40
Team 81
09:53
Team 82
19-06
Gruppe O
Laxenburg 1
09:40
Team 113
09:53
Team 114
19-06
Gruppe C
Wiener Neudorf 2
09:40
Team 19
09:53
Team 20
19-06
Gruppe G
Breitenfurt 2
09:40
Team 51
09:53
Team 52
19-06
Gruppe K
Perchtoldsdorf 2
09:40
Team 83
09:53
Team 84
19-06
Gruppe O
Laxenburg 2
09:40
Team 115
09:53
Team 116
19-06
Gruppe C
Wiener Neudorf 3
09:40
Team 21
09:53
Team 22
19-06
Gruppe G
Breitenfurt 3
09:40
Team 53
09:53
Team 54
19-06
Gruppe K
Perchtoldsdorf 3
09:40
Team 85
09:53
Team 86
19-06
Gruppe O
Laxenburg 3
09:40
Team 117
09:53
Team 118
19-06
Gruppe C
Wiener Neudorf 4
09:40
Team 23
09:53
Team 24
19-06
Gruppe G
Breitenfurt 4
09:40
Team 55
09:53
Team 56
19-06
Gruppe K
Perchtoldsdorf 4
09:40
Team 87
09:53
Team 88
19-06
Gruppe O
Laxenburg 4
09:40
Team 119
09:53
Team 120
19-06
Gruppe D
Wiener Neudorf 1
10:00
Team 25
10:13
Team 26
19-06
Gruppe H
Breitenfurt 1
10:00
Team 57
10:13
Team 58
19-06
Gruppe L
Perchtoldsdorf 1
10:00
Team 89
10:13
Team 90
19-06
Gruppe P
Laxenburg 1
10:00
Team 121
10:13
Team 122
19-06
Gruppe D
Wiener Neudorf 2
10:00
Team 27
10:13
Team 28
19-06
Gruppe H
Breitenfurt 2
10:00
Team 59
10:13
Team 60
19-06
Gruppe L
Perchtoldsdorf 2
10:00
Team 91
10:13
Team 92
19-06
Gruppe P
Laxenburg 2
10:00
Team 123
10:13
Team 124
19-06
Gruppe D
Wiener Neudorf 3
10:00
Team 29
10:13
Team 30
19-06
Gruppe H
Breitenfurt 3
10:00
Team 61
10:13
Team 62
19-06
Gruppe L
Perchtoldsdorf 3
10:00
Team 93
10:13
Team 94
19-06
Gruppe P
Laxenburg 3
10:00
Team 125
10:13
Team 126
19-06
Gruppe D
Wiener Neudorf 4
10:00
Team 31
10:13
Team 32
19-06
Gruppe H
Breitenfurt 4
10:00
Team 63
10:13
Team 64
19-06
Gruppe L
Perchtoldsdorf 4
10:00
Team 95
10:13
Team 96
19-06
Gruppe P
Laxenburg 4
10:00
Team 127
10:13
Team 128
19-06
Gruppe A
Wiener Neudorf 1
10:20
ASV Vösendorf
10:33
Team 5
19-06
Gruppe E
Breitenfurt 1
10:20
Team 33
10:33
Team 37
19-06
Gruppe I
Perchtoldsdorf 1
10:20
Team 65
10:33
Team 69
19-06
Gruppe M
Laxenburg 1
10:20
Team 97
10:33
Team 101
19-06
Gruppe A
Wiener Neudorf 2
10:20
Team 8
10:33
Team 6
19-06
Gruppe E
Breitenfurt 2
10:20
Team 40
10:33
Team 38
19-06
Gruppe I
Perchtoldsdorf 2
10:20
Team 72
10:33
Team 70
19-06
Gruppe M
Laxenburg 2
10:20
Team 104
10:33
Team 102
19-06
Gruppe A
Wiener Neudorf 3
10:20
Team 2
10:33
Team 4
19-06
Gruppe E
Breitenfurt 3
10:20
Team 34
10:33
Team 36
19-06
Gruppe I
Perchtoldsdorf 3
10:20
Team 66
10:33
Team 68
19-06
Gruppe M
Laxenburg 3
10:20
Team 98
10:33
Team 100
19-06
Gruppe A
Wiener Neudorf 4
10:20
Team 3
10:33
Team 7
19-06
Gruppe E
Breitenfurt 4
10:20
Team 35
10:33
Team 39
19-06
Gruppe I
Perchtoldsdorf 4
10:20
Team 67
10:33
Team 71
19-06
Gruppe M
Laxenburg 4
10:20
Team 99
10:33
Team 103
19-06
Gruppe B
Wiener Neudorf 1
10:40
Team 9
10:53
Team 13
19-06
Gruppe F
Breitenfurt 1
10:40
Team 41
10:53
Team 45
19-06
Gruppe J
Perchtoldsdorf 1
10:40
Team 73
10:53
Team 77
19-06
Gruppe N
Laxenburg 1
10:40
Team 105
10:53
Team 109
19-06
Gruppe B
Wiener Neudorf 2
10:40
Team 16
10:53
Team 14
19-06
Gruppe F
Breitenfurt 2
10:40
Team 48
10:53
Team 46
19-06
Gruppe J
Perchtoldsdorf 2
10:40
Team 80
10:53
Team 78
19-06
Gruppe N
Laxenburg 2
10:40
Team 112
10:53
Team 110
19-06
Gruppe B
Wiener Neudorf 3
10:40
Team 10
10:53
Team 12
19-06
Gruppe F
Breitenfurt 3
10:40
Team 42
10:53
Team 44
19-06
Gruppe J
Perchtoldsdorf 3
10:40
Team 74
10:53
Team 76
19-06
Gruppe N
Laxenburg 3
10:40
Team 106
10:53
Team 108
19-06
Gruppe B
Wiener Neudorf 4
10:40
Team 11
10:53
Team 15
19-06
Gruppe F
Breitenfurt 4
10:40
Team 43
10:53
Team 47
19-06
Gruppe J
Perchtoldsdorf 4
10:40
Team 75
10:53
Team 79
19-06
Gruppe N
Laxenburg 4
10:40
Team 107
10:53
Team 111
19-06
Gruppe C
Wiener Neudorf 1
11:00
Team 17
11:13
Team 21
19-06
Gruppe G
Breitenfurt 1
11:00
Team 49
11:13
Team 53
19-06
Gruppe K
Perchtoldsdorf 1
11:00
Team 81
11:13
Team 85
19-06
Gruppe O
Laxenburg 1
11:00
Team 113
11:13
Team 117
19-06
Gruppe C
Wiener Neudorf 2
11:00
Team 24
11:13
Team 22
19-06
Gruppe G
Breitenfurt 2
11:00
Team 56
11:13
Team 54
19-06
Gruppe K
Perchtoldsdorf 2
11:00
Team 88
11:13
Team 86
19-06
Gruppe O
Laxenburg 2
11:00
Team 120
11:13
Team 118
19-06
Gruppe C
Wiener Neudorf 3
11:00
Team 18
11:13
Team 20
19-06
Gruppe G
Breitenfurt 3
11:00
Team 50
11:13
Team 52
19-06
Gruppe K
Perchtoldsdorf 3
11:00
Team 82
11:13
Team 84
19-06
Gruppe O
Laxenburg 3
11:00
Team 114
11:13
Team 116
19-06
Gruppe C
Wiener Neudorf 4